Agnieszka Karmolińska
Agnieszka Karmolińska
zobacz tekst
poprzednie zdjęcie
następne zdjęcie

Rusinowa Polana leży w malowniczej dolinie Sanu, u podnóża Otrytu, na uboczu i z dala od sąsiadów. Dysponujemy rozległym terenem o powierzchni kilkunastu hektarów, który został zagospodarowany specjalnie na potrzeby naszych gości. Niemal nie dochodzą tu odgłosy cywilizacji. Najczęściej słychać tylko szum Sanu, ryki jeleni, rżenie koni oraz… wycie wilków. Jesteśmy otoczeni dziewiczą przyrodą. Cały teren został więc zagospodarowny tak, by w jak najmniejszym stopniu ingerować w otoczenie.
Tutejsze zabudowania w większości mają dachy trawiaste, które jako pierwsi zaczeliśmy tworzyć i propagować w Bieszczadach. Dzięki nim nasze budynki zmieniają się jak pory roku, zawsze pozostając w harmonii z otoczeniem.
Wszyscy goście u nas traktowani są indywidualnie. Dbamy o to, by każdy czuł się tutaj jak we własnym domu.

Zapewniamy kompleksową obsługę: obok zaplecza noclegowego i gastronomicznego, posiadamy dziesięć koni wierzchowych, wyciąg narciarski, plac zabaw dla dzieci, staw zasilany górską źródlaną wodą oraz wiele innych atrakcji.
Kilka pokoleń naszych gości tu stawiało pierwsze kroki na nartach i po raz pierwszy w życiu dosiadało konia.
Rusinowa Polana nazywana jest „rajem dla dzieci”: mogą tu spędzić atrakcyjne wakacje, nie ruszając się poza teren gospodarstwa. Jest to jednak również doskonała baza wypadowa do eksplorowania innych części Bieszczad: sąsiadujemy z rezerwatem śnieżycy wiosennej, nieopodal zaczynają się szlaki turystyczne, wiodące w Bieszczady Wysokie, na obie Połoniny. Chętnie doradzimy, zachęcimy i podwieziemy na szlak.

zwiń tekst i zobacz galerię